Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Guider

Samarbejdsmodellen anvendes i alle forvaltninger og understøttes og formidles bl.a. af Ungeindsatsens Faggruppe, som repræsenterer alle forvaltninger.

Du er derfor velkommen til at kontakte en af nedenstående kollegaer, hvis du har brug for afklaringer eller andet.

Teamleder Lone Munk
Familie-og forebyggelse
lone.munk@middelfart.dk

Teamleder Christiane Pape Lehrmann
Handicap- og psykiatriafdelingen
christiane.papelehrmann@middelfart.dk

Teamleder Jeanette Johansen
Job- og vækstcenteret
jeanette.johansen@middelfart.dk

Teamleder Mogens Sørensen
Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning (PPR)
mogens.soerensen@middelfart.dk

Skoleleder Martin Falk
Skoleområdet
martin.falk@middelfart.dk

UU-vejleder Anders Ladegaard
Leder af UU-Lillebælt
anders@uu-lillebaelt.dk

Bent Kidmose
Leder af Rusmiddelcenter Middelfart
Bent.kidmose@middelfart.dk

Sagsbehandler Susanne Kongedam
Familie-og forebyggelse
Susanne.kongedam@middelfart.dk

Koordinator for Ungeindsatsen Fælles unge - Fælles ansvar
Bettina Hoffmann
bettina.hoffmann@middelfart.dk



Sidst opdateret af Rikke Jørgensen
26. september 2017